הרצאה: מי אשם במשבר הפיננסי העולמי?

עדכונים על מאמרים ופעילויות במסגרת בית הספר לדיבור מול קהל - ינואר 2009


מחר (מוצ"ש) אני מעביר הרצאה עבור לא-כלכלנים על ההתפתחויות הפוליטיות והכלכליות בעולם  בהרצאה אני אסביר את הסיבות למשבר הפיננסי ואת הדרכים בהן ממשלות שונות מתמודדות איתו, וכן כמה תרחישים להמשך התפתחות המשבר. כמו כן תינתן סקירה על סין והמזרח הרחוק והשפעתם הכלכלית. החלק האחרון יעסוק במחסור שהיה (ושיהיה, כך נראה) בנפט ובמשאבים והקשר של המחסור הזה לבעיות איכות סביבה. ההרצאה תתקיים אצלי (רח' בארט 12, רמת אביב) במוצ"ש הקרוב, במסגרת תדריך לחברי מועדון הדיבייט באוניברסיטת תל אביב (שייצטרכו לנאום בנושאים אלו באליפות העולם הקרובה) אבלפתוחה בחינםגם לבוגרי הקורסים שלי שיירשמו בזמן באתר שלי או (יש לי מקום בסלון ל-20 איש בלבד) כל השאר יוכלו לקרוא אתתקציר ההרצאה מחר.

הזמנה לדיון ציבורי

רוצים לתרגל דיבור מול קהל גדול יותר? רוצים לשכנע בנושא שבאמת חשוב לכם? רוצים לנאום מול אנשים שלא מפחדים מקהל?

אז בואו ביום ראשון, 4 בינואר, למועדון הדיון הציבורי שאני מקיים בנושא "מי אשם במשבר בחינוך?".  אני מפרסם את האירוע גם בפורומים של מורים, תלמידים ואנשי חינוך ולכן צפוי להגיע גם קהל חיצוני ודוברים שבאמת אכפת להם מהנושא (את האירוע ינחה אבא שלי, ד"ר אליעזר יריבשהוא מרצה לחינוך). בניגוד לקורסים שלי, כאן תוכלו לבחור בעצמכם באיזו עמדה לתמוך ולכן האירוע כולו יהיה יותר אמיתי.  אפשר גם להגיע לצפות (ללא תשלום).

סדנה מיוחדת לפחד קהל

אני אקיים סדנה להתגברות על פחד קהל ב-13 לינואר.  כמו בסדנאות קודמות יהיה כאן הרבה תירגול (4 נאומים לכל משתתף), שילוב של נושאים מצחיקים ורציניים ותוצאות טובות למי שעדיין מפחד מקהל

להתראות,

גיא


להצטרפות לעדכונים וניזלטרים בנושאי רטוריקה, נאומים ופחד במה הירשם כאן

למידע נוסף והרשמה