להתגבר על חרדה מטכסים - סיפור של בוגר הקורס

המלצה מאיתמר - סטודנט לתואר ראשון ובוגר קורס פרימיום לדיבור מול קהל


היי גיא,

אני מקווה שאתה זוכר אותי, עשיתי את הקורס שלך בקיץ בימי שישי להתגברות על הפחד קהל שלי.
בסיום הקורס הצבנו לעצמנו יעדים- חלקם לטווח הקצר וחלקם לארוך. אחד היעדים היותר משמעותיים שהצבתי לעצמי היה לדבר בטקס יום השואה/יום הזיכרון.
אני חייב לציין שלפני שנרשמתי לקורס שלך כל פעם שחשבתי על המעמד הזה עברה בי צמרמורת נוראית, והייתי מקבל פחד במה רק מלראות את החברים שלי עומדים ומדברים שם.

היום עשיתי צעד משמעותי והוכחתי לעצמי המון. אני לקחתי על עצמי להנחות את הטקס ליום השואה שמתקיים במכללה. אפשר להגיד שהיו בערך 5000 סטודנטים ואנשי הוראה ומנהלה(כולל הדיקנים של בתי הספר במכללה), מעמד בהחלט מרגש.

ועשיתי את זה! ודי בהצלחה. לבסוף גם באו אלי אנשים ואמרו לי שעשיתי את זה מאד יפה ואף הציעו לי להנחות גם את טקס יום הזיכרון שיתקיים בשבוע הבא.
אני חייב להגיד שמאז הקורס לא התגברתי על הפחד קהל שלי אבל למדתי להתמודד איתו, הוא מגיע לפני דיבור מול קהל, הלב דופק, יובש בפה. אבל אני מסתכל לו בעיניים ומדבר כמו שלמדנו בשיעור שלך.

לא עמדתי בכל היעדים שהצבתי לעצמי בשיעור אבל אני לוקח הזדמנויות ומתרגל ואני הכי גאה בעצמי שהיו לי המון סיבות לברוח מהנחית הטקס היום (והמון סיבות רצו לי בראש איך להבריז) אבל הכי חשוב שהגעתי ועשיתי את זה!
אשמח לשמוע את הדעה שלך החשובה לי.

איתמר, 25.4.2012


הירשם היום לקורס פרימיום לחרדת קהל

 

למידע נוסף והרשמה