המלצה לקורס מעינת - מעצבת פנים

עינת השתתפה בקורס דיבור מול קהל בספטמבר-אוקטובר 2009
המכתב הזה הוא ספור אמיתי...
לפני חודשיים התכנסנו המשפחה המצומצמת שלנו, 11 אנשים הקרובים אלי ביותר, לציון יום הולדתו ה-80 של אבי. אני הכנתי ברכה כתובה ולאחר שקראתי אותה ניגש  בן אחותי ואמר לי: "אני רואה שיש לך פחד קהל".

שוב הרגשתי אותו תסכול של 30 שנה, של חרדה שהתיישבה והתמקמה לה בנשמתי בסביבות גיל 20! שמנעה ממני בחירות בחיים ועצרה תהליכים ועמדה בדרכי המקצועית!

אני רוצה לציין שאני מאוד אוהבת אנשים, יש לי המון חברים וחברות, אני אוהבת לארח ולהיפגש, אבל עמידה מול קהל של יותר מ 10  אנשים מאיימת עלי.

חודשיים חלפו ואני יכולה לדבר על אותו ערב משפחתי בלשון עבר ובגוף שלישי.  השינוי שחל בי הוא כמעט לא ייאמן. הקורס של גאי, בן 8 מפגשים, עצר את כדור השלג הזה שמזין את עצמו שנקרא "פחד קהל" כי מהמפגש הראשון עמדנו בפני הכיתה ונשאנו נאום, וכך גם במפגשים הבאים. קיבלנו כלים לבניית נאום בעל תוכן ועומק, מלווה בשפת גוף רצינית ומשכנעת, איך להכין פרזנטציה, מהי הדרך להתמודד עם הפרעות או שאלות מהקהל וכו' וכו'. אני רוצה לספר לכם שגאי מעביר את זה ברגישות, בהקשבה ובתבונה.

הייתה לי הזדמנות נפלאה ליישם את כל זה כשנתבקשתי לאחרונה לתת הרצאה קצרה בפני 40 איש במסגרת עבודתי (נכחו מנכ"ל, סמנכ"לים ואורחים נוספים של חברה שאינני מכירה ולא הכרתי). ראשית נעניתי בחיוב (לפני חודשיים הייתי פוסלת את זה על הסף). שנית, חיכיתי לזה מתוך שמחה ובטחון בעצמי וביכולותיי.

אחרי אותה הרצאה שעברה בהצלחה – הרגשתי נצחון אישי אדיר!
תודה תודה
עינת


הירשם לסדנת התגברות על פחד קהל

למידע נוסף והרשמה