המלצה מקואוצ'ר


אבגני זפרונסקי הוא מאמן ויועץ מתל אביב, והשתתף בקורס עמידה מול קהל.

לבלוג הוידיאו של אבגני  להצעה של אבגני לתלמידי ובוגרי הקורסים

הקורס התחיל בשוק טוטאלי, לא ידעתי למה לצפות רק דבר אחד היה ברור שלא אוכל להתחמק מלעמוד מול הקבוצה ולדבר, לא ידעתי על מה ולא היה זמן להתכונן מראש.

בקבוצה היו אנשים מאד איכותיים, אינטליגנטיים נראים טוב שקשה להאמין עליהם ממבט ראשון שיש להם איזשהו חוסר בטחון מול קהל, גם אחרי שעברנו אחד אחד והצגנו את עצמנו לא הורגש העניין הזה עד שהצהרנו על כך.

בעיקר שמתי לב לתופעה מפתיעה שרבים כמוני גילו כבר על ההתחלה, שמה שחשבנו לעצמנו שהיינו גרועים בזמן הנאומים על סמך הרגשה פנימית, בכלל לא נראה כך מהצד של הקהל, להפך קיבלנו פידבקים חיוביים שנתנו לנו להרגיש שהיינו בסדר כמובן שלא ויתרו לנו על ביקורת בונה, ולמעשה היה דגש חזק במהלך הקורס לא רק על הופעה ונאום אלא על משובים קונקרטיים מצד הקבוצה למען שיפור הנאומים הבאים.

הקורס נותן תחושת התמצאות מול קהל ואיך להתגבר על רגעי הבלקאוט תוך כדי ניסיון מעשי כשזורקים אותך למים מהשיעור הראשון. אתה לומד למצוא את עצמך מהר על הבמה.

לי במיוחד הקורס עזר לחשוב תחת לחץ ולהתמודד עם אתגרים לא צפויים בזמן הקצר שהוקצב לכל משימה, שלא לדבר על כך שהייתי צריך גם להציג את התכנים מול קהל ובהמשך הקורס גם להתעמת עם שאלות והפרעות מכוונות מראש מצד הקהל.

לא רק שלמדנו איך להציג טוב יותר את המסרים שלנו, תרגלנו תכנים מעשיים ואוטנטיים לחיים האמיתיים וזה איך להציג את עצמנו בצורה הטובה ביותר, שזה נושא מביך בפני עצמו למי שאינו מנוסה בכך ואת הבנתי מהתגובות השונות ששמעתי מחברי לקבוצה עד שגיא הביא לנו את גרסת "ההספד" והמבין יבין J

אין ספק שזה נותן בטחון לתרגל לעשות טעויות לקבל פידבקים ולהשתפר בקבוצה תומכת. כמובן שזאת רק ההתרשמות האישית שלי.

אבגני


הירשם עכשיו לקורס דיבור מול קהל

 

למידע נוסף והרשמה