חזור
-
+

תנאי מעבר קורס דיבור מול קהל

390.00

לפני הכל:  בטוח/ה שזה באמת הצעד הנכון?

בעיקרון אנחנו לא ממליצים לעבור קורס.  תמיד עדיף להתאמץ עוד קצת ולסיים את הקורס עם הקבוצה שאיתה התחלת, או לפחות באותו מחזור.  יש תלמידים שהצליחו לעבור קורס בהצלחה מלאה ורכשו יכולת להופיע בבטחון ומקצועיות – אבל יש גם המון שלא הצליחו.

למעשה רוב התלמידים שרוצים להשלים קורס עם קבוצה אחרת לא מצליחים בכך והדבר פוגע גם בהם וגם בנו.  זו הסיבה שאנחנו מוכנים להשקיע המון מאמצים בלעזור לך לסיים בהצלחה את הקורס שהתחלת: מפגשי תיגבור, חונכות אישית,מועדון דיבייט קורסים מקוונים, ספר לימוד, יועץ לימודים קשוב. ואלו רק הדברים שבחינם (בתשלום יש אפשרויות רבות נוספות). לכן לפני שאת/ה מתחיל בתהליך המעבר בבקשה תחשוב/י שוב פעם: האם אין דרך אחרת?

החלטת שאין לך ברירה אלא להחליף קורס?
הזדרז למלא טופס זה כדי לשמור על זכויותיך!

בכל מעבר קורס אתה שומר רק את הזכויות שעדיין לא מימשת. כך שבכל יום שעובר נשאר לך פחות לממש. במיוחד תדאג למלא את הטופס לפני השיעור הקרוב ולא אחריו, אחרת תצטרך לשלם עליו שוב!

ועכשיו לפרקטיקה: מי שמעוניין לעבור קורס ולסיים אותו עם קבוצה אחרת  צריך להירשם למעבר קורס, לשלם 390 ש”ח דמי מעבר, לפי התנאים  המוסברים בעמוד זה.

מה מקבלים תמורת התשלום:

 1. הזכות להשתתף בכל השיעורים שנותרו מהקורס המקורי שלך ברגע תשלום דמי המעבר.
 2. הזכות לשתתף במפגשי תיגבור ותירגול עד תחילת שיעורי ההשלמה ובמהלכם
 3. גישה לתכנים המקוונים של ביה”ס לרבות הקורס המקוון
 4. שיחת הכוון וייעוץ אחת להפקת המיטב מתהליך המעבר ללא תשלום

לכן מומלץ מאד לשלם את דמי המעבר בהקדם כי הדבר מקנה לך השתתפות במקסימום שיעורים.  ככל שתתעכב ברישום תצטרך לשלם על יותר שיעורים.
(הסיבה לכך היא שכשאר תלמיד מחסיר שיעור זה פוגע בגודל הקבוצה ולכן בכיתה.  אנחנו שומרים לך מקום כל עוד לא הודעת שברצונך לעבור קורס, לכן חשוב להודיע מוקדם כדי לא לשלם על השיעור פעמיים)

מה לא מקבלים?

 1. פטור ממטלות: 
  המטלות בקורס הכרחיות ללימוד, לשיפור הבטחון העצמי ויכולת הופעה מול קהל.  כדי להצליח בקורס צריך לבצע את כל מטלות הקורס.  במילים אחרות, מעבר קורס אינו דרך להתחמק מהעבודה הקשה שכרוכה ברכישת כושר הנאום.  אמנם באפשרותך לנצל את הזמן בין הקורסים כדי להשלים מטלות שלא היה לך זמן לבצע, אפשר גם להיעזר בחונכים שלנו בתיגבורים כדי להשלים מטלות שלא הצלחת.  אבל צריך להגיע לקורס החדש עם המטלות שהיו אמורות להתבצע.
 2. התחייבות לשביעות רצון:
  אנחנו מתחייבים לשביעות רצון רק למי שמשתתף בכל השיעורים של הקורס מהתחלה עד הסוף.  אין לנו אפשרות להבטיח שביעות רצון למישהו שהפסיק באמצע ואז חזר.  למעשה רוב מי שפורש לא מסיים בהצלחה את הקורס (זו הסיבה שבתחילת הדף כתבנו שעדיף לא לפרוש מהקורס!), אז אם הכרחי לך לעבור קורס עליך לקחת אחריות להצלחה של עצמך!
 3. התחייבות למקום בקורס ספציפי
  ההצטרפות לקורס חדש היא על בסיס מקום פנוי. לרוב יש מקומות פנויים בקורסים, ולרוב ככל שהקורס מתקדם יש יותר מקומות פנויים (כי עוד אנשים פורשים, וכמו שכתבנו בהתחלה, רובם לא מצליח לחזור ולסיים!).
  אבל ‘לרוב’ זה לא ‘תמיד’, ולכן חשוב להבין שלפעמים תהיה בעיה למצוא מקום בקורס שרצית.  זו עוד סיבה להודיע כמה שיותר מוקדם.

מה אפשר לקבל תמורת תשלום נוסף

 1. 50% הנחה על השתתפות בשיעורים שכבר התקיימו
  אפשר לרכוש שיעורים קודמים בחצי מהמחיר שלהם. לדוגמה אם פרשת מקורס ערב בשיעור 4 תוכל להשתתף בשיעור 3 שוב תמורת 494 ש”ח.
 2. עותק מוזל של הספר במקום זה שהלך לאיבוד
  מאד כדאי לשמור על הספר כי עושים בו הרבה עבודות וכתיבה, אבל אם איבדת אותו תוכל לרכוש חדש ב-40 ש”ח (במקום 99 במחיר מחירון)
 3. מפגש השלמה פרטני עם חונך מחוץ למפגשי התיגבור כדי לחזור לכושר
  חלק מהחונכים שלנו עושים גם הדרכות פרטניות.  כמובן שהם עושים גם הדרכה פרטנית בחינם במהלך התיגבור, אבל אם  נדרש לך משהו ארוך יותר או שלחץ הזמן מחייב אותך לזמנים אחרים, אפשר לעשות זאת בנפרד ובתשלום מתאים לכל כיס.  צרו איתנו קשר כדי לתאם אחת.
 4. הדרכה פרטנית עם גיא יריב
  למי שחייב הכי הרבה עזרה ולא מסתפק בשום דבר חוץ מהטוב ביותר ניתן לקבוע גם הדרכות פרטניות עם מנהל בית הספר.
 5. שידרוג לקורס יקר יותר
  כל הקורסים שלנו תואמים אחד לשני, כך שבין  אם התחלת בקורס ערב, בקורס בוקר או בקורס פרימיום תוכל להשלים את השיעורים שהחסרת עם קבוצה שלומדת קורס יקר יותר ולשלם רק על ההפרש, כפי שיהיה במועד התשלום.

 

אז הנה, נתנו לך את כל ההזדמנויות להישאר בקורס ולסיים אותו בהצלחה.

עדיין רוצה לעבור?

לחץ כאן!