סדנת פחד קהל וחרדה חברתית (בשיתוף הפסיכולוגית ד"ר יעל שלזינגר)

31-05-22 CBT סדנת פחד קהל וחרדה חברתית

350.00

סדנה ראשונה מסוגה המשלבת מיומנויות דיבור מול קהל עם טכניקות התגברות על פחד קהל מתחום הפסיכולוגיה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT).  במהלך הסדנה נלמד להרגיש יותר בנוח עם דיבור מול קהל בעזרת תמיכה מהקהל (כלומר, משאר המשתתפים), בעזרת התגברות על הימנעות, ובמיוחד בעזרת טכניקות קוגניטיביות לצמצום הביקורת-העצמית השלילית שמאפיינת אנשים הסובלים מפחד קהל.

המפגש יכלול 2-3 סבבי תירגול שבהם המשתתפים ישתפו את חוויותיהם מול קהל ואת דרכי ההתמודדות שלהם. היתרון בתירגול מול הקבוצה נעוץ בקהל האמיתי. כך התירגול הופך לממשי ומלחיץ יותר.  בדרך זו גם אפשר לבחון בזמן אמת את יעילות הטכניקות

ביקורת עצמית וחרדת קהלאחד הדברים שמאפיינים את אלו הסובלים מחרדות הוא המחשבות השליליות הקשורות לאירוע אשר נתפס כמאיים. מחשבות אלו הופכות  לדפוס חשיבה או דיאלוג פנימי קבוע.  עם השנים המחשבות הופכות אוטומטיות והאדם החרד כמעט שאינו מודע להן. בסדנא  נלמד על סוגים של חשיבה מגבילה (שמעוררת את החרדה), נתרגל אחד מול השני העלאה של אותן מחשבות אוטומטיות לרמה יותר מודעת (שתאפשר לנו שליטה יותר טובה עליהן), ונחליף אותן בדיאלוג עצמי חיובי יותר.
הערה: הסדנה חד-פעמית ולכן אינה תחליף לקורס המלא לדיבור מול קהל. הסדנא משלימה את הקורס. הסדנה מיועדת גם לאנשים הנמצאים בטיפול מכל סוג שהוא וצריכים תיגבור בטיפול בחרדת קהל.

8 במלאי

sign up for details

  • צור קשר

    נשמח לשמוע ממך!