חזור

1000 במלאי

-
+

סדנה לשיפור ההופעה בטלוויזיה

199.00

הקורס יקיף 4 מפגשים בני שעתיים וחצי, כל מפגש כולל פתיחה ‘הרצאתית’ שבה נלמד טכניקה חדשה לדיבור מול תקשורת (שאותה הוא יקבל לפני השיעור). בשלב השני המשתתפים מתרגלים את הטכניקה החדשה וכן את כל הטכניקות שלמדנו מתחילת הקורס – כל תרגיל יצולם ויוקלט.

לאחר כל ‘ראיון’ נצפה ביחד בכל ההקלטות וכל משתתף יקבל משוב מפורט המציג את נקודות החוזק והחולשה וכן המלצות מדוייקות לשיפור. בתחילת הקורס המדריכים נותנים את כל המשובים האישיים. ככל שהקורס מתקדם, המשתתפים לומדים לתת יותר ויותר את המשוב בעצמם.

הקורס בנוי במתכונת של ‘סרגל מאמצים’, כך שמתחילים מהבסיס, וכל שיעור רמת הדרישות הולכת ועולה- החל מאמצע הקורס צריך להתמודד עם שאלות והפרעות, וב סוף הקורס גם מתרגלים דיבור מול תקשורת בדרגות עוינות שונות.

ציוד: כדי להכין את המשתתפים לדיבור בטלוויזיה וגם במדיות אלקטרוניות חדשות (כמו יוטיוב) הצילומים ייערכו בו זמנית בציוד מקצועני וביתי, כך שכל ראיון יוקלט במצלמת Sony SDR470 העולה 100,000 שח וכן במצלמת Sony DVD110E ביתית.

תוכן השיעור

נושא

 

תוכן: הבנת המדיום, יכרות עם ז’אנרים שונים, יצירת נינוחות עם המצלמה, זיהוי הזווית המיטבית לצילום
תרגול:  הצגה עצמית, שיווק עצמי, העברת מסרים מקצועיים

היכרות עם
האולפן והמצלמה

1

תוכן:  איך להצטיין בהעברת מסר קצר ומדוייק, מילות עוצמה, כניסה לדמות, הבנת שיקולי העורך
תרגול:  סדרת ראיונות קצרים והדגמת החיתוך והעריכה שלהם

הראיון החדשותי

2

תוכן: איך להשיג זמן מסך, איך להעביר מסר שייזכר, איך להתמודד עם משתתפים אחרים והמראיין תרגול:  פאנל דוברים של 8 דקות, בשלושה נושאים

הופעה בפאנל

3

תוכן:   התאמת האנגלית לאולפן. היכרות עם נימוסי אולפן בחו”ל, מילות עוצמה ובאנגלית
תרגול:  -ראיון קצר, ראיון  ארוך, ודיון-פאנל באנגלית  

 

אופציה:
תרגול באנגלית

4