חזור

1000 במלאי

-
+

סמינר מרוכז לדיבור מול קהל – חוה”מ סוכות

1,990.00

סמינר מעשי מרוכז לשיפור כושר השכנוע והיכולת לעמוד באופן אפקטיבי מול קהל. הסמינר יאפשר לכם לסיים את החגים עם בטחון עצמי וכושר נאום ברמה גבוהה בהרבה.

תוכנית הסמינר

הסמינר יתקיים בחול המועד סוכות 2020, ויכלול 4 מפגשים בני ארבע שעות, המשלבים למידת טכניקות, תירגול מעשי מול קהל, ומשוב אישי מפורט עם טיפים לשיפור.

סמינר סוכות לדיבור מול קהלכל יחידה כוללת שיעור מבוא שבו לומדים טכניקה מעשית (איך לפתוח נאום, איך להתמודד עם הפרעות מהקהל וכד). לאחר מכן, עיקר השיעור מוקדש לתרגול תוך הקפדה על כך שכל משתף יתרגל כל שיעור – בלי תירוצים ובלי התחמקויות. בכל שיעור מתרגלים לא רק את הטכניקה החדשה, אלא גם את כל הטכניקות שנרכשו מתחילת הקורס וכך מבטיחים שהידע נקלט והופך למעשי. לאחר כל תרגול המשתתף מקבל משוב מפורט מגיא יריב בעצמו המציג את נקודות החוזק והחולשה וכן המלצות מדוייקות לשיפור. בתחילת הקורס המדריך נותן את כל המשובים האישיים. ככל שהקורס מתקדם, המשתתפים לומדים לתת יותר ויותר את המשוב בעצמם.

כמה מילים על פחד במה – הקורס עוזר להתגבר על חרדות, לחץ ומתח המופיעים בזמן דיבור מול קהל (פחד קהל מתבטא בדרכים שונות: פגיעה ברצף הדיבור, בלק-אאוט, מתיחות, גמגום וכד’). הקורס נותן מענה מעמיק לתופעה, אולם למי שסובל מחרדה חריפה במיוחד מומלץ להוסיף סדנת תיגבור לפחד קהל

מפגש

נושא

תוכן השיעור

יום ב’

בטחון עצמי
וארגון נאום

היכרות: איך לעמוד מול קהל, איך לא לחשוש מהקהל.
תוכן: מיומנויות סדר ומבנה תרגול: הצגה עצמית + נאומים של 1 דקה

יום ג’

שיפור ההסברים
ושטף-הדיבור

תוכן: איך לפתח הסברים וטיעונים לעומק.
סגנון: שפת גוף ב-5 מעגלים תרגול: משוב עצמי + נאומי 2 דקות

יום ד’

התמודדות עם
שאלות והפרעות

תוכן: איך להפריע ביעילות, ואיך להתמודד עם הפרעות
סגנון: להפגין שליטה מול שואלים תרגול: העברת הדרכה +שאלות

יום ה’ 

קריאת קהל +
תרגול וידיאו

תוכן: איך ‘לקרוא’ את הקהל ולהתאים את עצמך אליו
סגנון: התאמת המסר לקהל בעזרת תרגול: נאום מצולם בוידאו