חזור
-
+

סדנת התמודדות עם לחץ ורגשות שליליים

390.00

סדנת “ממושלם למצוין” – להצלחה האישית והמקצועית שלך.

נעים מאד, אני איתן מלקר

מנחה מפגשי התיגבור, מדריך בסדנאות למצגות – ובוגר מחזור מאי 2015  של בית הספר לדיבור מול קהל.  כמו רוב התלמידים גם אני סבלתי מפחד קהל שנים רבות, והיום מרשה לעצמו לכתוב ‘סבלתי’ בלשון עבר.

גם היום, קרוב לעשור עבר מסיום הקורס שלי והתובנות ממשיכות להגיע עד היום, אין ספק שלקורס הייתה השפעה גדולה על חיי והקורס היה לי לעזר ברגעים חשובים וגם ברגעים קשים.

רקע:  פחד קהל הוא לפעמים רק חלק מבעיה גדולה יותר

יצא לי לפגוש מאות תלמידים בעשור האחרון, ולהבין מה חסר להם, גם לאלו שהצליחו יותר וגם לאלו שהצליחו פחות היה מכנה משותף זהה – רגשות לא נעימים ויש שיגידו רגשות קשים, אני כמובן מדבר על רגשות של תסכול, לחץ ודכדוך. ההבנה שלי לגבי הצורך שלכם להרגיש טוב התחדדה יותר ויותר וכך נולדה הסדנה “ממושלם למצוין” .

כולם או לפחות רוב מוחץ מכירים ברגשות תסכול, לחץ ודכדוך, אני בעצמי בהחלט מכיר ופגשתי אותם לא פעם .
רגשות שליליים אלו הם דבר בהחלט לא נעים  שמעכב אותנו מלכבוש יעדים שאנו רוצים, הם יכולים לגרום לנו להרגיש שנכשלנו ובמקרים חריפים לדחות ולפספס הזדמנויות וכך להחמיץ רגעים יפים וחשובים בחיינו וכל זה מביא לתחושה של אכזבה גדולה.

בית הספר לדיבור מול קהל עוסק במגוון רחב של דברים חשובים שעוזרים לכם להיות טובים יותר בעמידה מול קהל, הקורסים והסדנאות נוגעים בתוכן: המסרים המילוליים ובסגנון: שפת גוף וטונציה .

הסדנה “ממושלם למצוין” לוקחת אותך להכרות עמוקה ומרתקת, מעניינת ומרגשת, מלמדת ומעצימה . בסדנה תכירו את האדם הכי חשוב שחי צמוד צמוד אליכם ובעל השפעה עצומה על הרגשתך והצלחתך, האדם הזה הוא את/ה !

מהי סדנת ‘ממושלם למצויין?

אתם בטח שואלים אז מה בעצם יהיה בסדנה, בסדנה תלמדו להכיר את עצמכם דרך החוויות ואירועי העבר, תלמדו להכיר את צורת החשיבה שלכם ומה בצורת החשיבה שלכם לא משרת אתכם, זאת כדי לשפר את הרגשתכם ואת ההצלחה שלכם בתחום המקצועי, החברתי והאישי.

  • בסדנה נעסוק בפרפקציוניזם, מחשבות אוטומטיות (לא מקדמות) שהם חלק מהדו שיח שאנו מנהלים עם עצמנו בעיקר בזמן של לחץ ופחד. נדבר על בניית חוסן נפשי באמצעות ביקורת עצמית בונה מקדמת.
  • נעסוק באישור חברתי והתלות בו שגורמת לנזקים רבים שמגיעים בעקבות אותה הצפיה שיאשרו לנו שאנחנו “בסדר”.
  • נצלול ונבין מאיפה מגיע הרצון לאישור חברתי ונבין איך אפשר להשתחרר מהתלות בסביבה. תקבלו כלים וטכניקות מתקדמות
  • נערוך משימת אבחון אישית/קבוצתית ניתוח וגיבוש מסקנות.
  • הסדנה תיתן לכם כלים להמשך הדרך בהתמודדות עם מצבים מאתגרים, הסדנה מתאימה לכל מי שרוצה להנות, לצחוק, להתרגש, ללמוד, להתקדם, להעז, להתפקס על המטרות ולהשיגן, לכל מי שמכוון ורוצה להיות גירסה טובה יותר של עצמו !

“בכל פעם שמשהו נשבר בך, זה הרגע שמשהו חדש נבנה בך”

איתן מלקר ✍🏼