חזור

קורס דיבור מול קהל באנגלית לישראלים

₪990.00
ESL Public speaking in English-

לדבר מול קהל זה תמיד קשה…
אבל לדבר מול קהל באנגלית תמיד קשה יותר!

איכשהו כשכל העיניים מכוונות אלינו, השטף נעצר, אוצר המילים מתכווץ והרצון לשתוק מתגבר. וזה עוד לפני הסימפטומים…

עכשיו הזמן ללמוד דיבור מול קהל – באנגלית

הקורס הראשון לדיבור מול קהל שמיועד לדוברי אנגלית כשפה שניה.  משלב גם מיומנויות הופעה, שכנוע ובטחון וגם שיפור השטף וההתנסחות באנגלית.
והכי טוב?  שהקורס בונה סינרגיה בין שני הסוגים של היכולות כך שכל אחת משפרת את השניה:  שיפור האנגלית משפר את כושר הפרזנטציה, ומיומנויות הדיבור הבטוח מול קהל מעלימים את ה’אה-אה’ים ויוצרת מסר רציף ומקצועי. וזה אלו שמסוגלים לדבר היטב באנגלית ב-1-על-1, אבל

מקוון?  פיזי? מקוון-חי?  איך זה בעצם עובד?

הקורס כולל שלושה מרכיבים שאפשר לקחת כל אחד מהם או כל שילוב, בהתאם להעדפות ולצורך:

 • קורס מקוון: האפשרות הכי מהירה, הכי זולה והכי נוחה
  70 שיעורים מקוונים שיציגו לך את כל הטכניקות לשיפור השטף באנגלית וכושר השכנוע.קרא עוד…הקורס כולל פורום לשאלות והתייעצות, וכן מטלות, מבחנים ותרגילים מעשיים הקורס נותן את כל התיאוריה והטכניקות לדיבור שוטף מול קהל באנגלית.
  עלות: 199 ש”ח   משך הקורס:  כ-3 שבועות.  מועד פתיחה:  עכשיו. אל תחכה.
 • קורס מקוון חי:  זום קבוצתי. כמו בהייטק, רק עם ליווי
  סדרת מפגשים קבוצתיים בזום המתנהלים 100% באנגלית ומתרגלים מצגות, שיעורים וישיבות – דיבור באנגלית מול קהל.
  זה לא רק למידה ותירגול מעשי באנגלית: זה גם הזדמנות לשתף בעיות מעשיות, לקבל משוב להצגה שלך ולאנגלית, ולוודא שהקורס מספק את ה’תכלס’*
  עלות: 990 ש”ח כולל הקורס הדיגיטלי + 4 מפגשי תירגול ומשוב (אונליין באנגלית, פיזית בעברית)
 • קורס פיזי חי : להציג פנים אל פנים. כמו בעולם האמיתי, בלי הנחות.
  מוסיף סידרת מפגשים פרונטליים ב-100% אנגלית בהם נלמד את כל הטכניקות של הקורס וגם נתרגל ונקבל משוב.
  הזדמנות לטפל בחרדות, סימפטומים, שפת גוף והופעה פיזית.  טיפול אינטנסיבי יותר בחרדות ומחסומים של דיבור מול קהל ושל שפה
  עלות: 2900 ש”ח 4 שיעורים פרונטליים + 4 מפגשי תירגול + הקורס הדיגיטלי

מי המשתתפים בתוכנית?

רוב המשתתפים הם אנשי מקצוע הנדרשים לדבר באנגלית בעבודה או בלימודים. יש להם נסיון מוגבל בהופעה מול קהל והאנגלית שלהם טובה (אפילו מאד) אבל רחוקה מלהיות שפת אם.  רובם גם סובלים מפחד קהל קל עד בינוני (לסובלים מפחד קהל חריף עדיף להתחיל עם קורס פחד קהל)

בנוסף יש בקבוצה עולים חדשים ותושבים זרים בתפקידים ניהוליים שנדרשים לדבר מול קהל והעברית שלהם חלשה מדי להשתתף בקורסים בעברית.

ומי המדריך? ואיך האנגלית שלו?

את הקורס מעביר מנכ”ל ומייסד בית הספר לדיבור מול קהל, גיא יריב.  מאחוריו 25 שנות נסיון בהוראת דיבור מול קהל וטיפול בפחד במה.

האנגלית שלו מצויינת, אבל לא שפת אם: גיא דורג פעמיים במקום הראשון באליפות אירופה לדוברי אנגלית כשפה זרה (2002, ו-2004), תוצר של תיכון יוקרתי בארה”ב ושהות כמורה לעברית במחנה קיץ.

מה מקבלים בקורס?

הקורס

יכולות דיבור מול קהל

שיפור השטף והבטחון באנגלית

 • יכולת לספר סיפור
 • שיפור שפת הגוף וההופעה
 • ניהול שאלות והפרעות
 • התנסחות מקצועית ומרשימה
 • העלמת בלק-אאוטים וגמגומים
 • שיפור השטף ואוצר המילים
 • יכולת לחשוב באנגלית
 • להבין קודים של דיבור זר

איך בנוי הקורס?

קורס דיבור בפני קהל באנגלית מיועד לישראלים בעלי אנגלית סבירה (כלומר- לא שפת אם) שצריכים להופיע מול קהל באנגלית. הקורס משלב הכשרה באמנות הנאום יחד עם בניית שטף ובטחון עצמי בשפה האנגלית.

הקורס מבוסס על הטמעת האנגלית דרך כמות גדולה של תירגול מול קהל תחת הנחיה צמודה התרגול מתאפשר בזכות שיעורים ארוכים יחסית (4 שעות למפגש) בהם מושגת היטמעות מלאה באנגלית.

תרגול מבוסס על דיבור מול קהל במגוון סימולציות מעולם העסקים – דיונים בוועדות, עבודת צוות, מצגות, משא ומתן, דיבייט ועוד. כל תרגיל כולל הסבר תיאורטי של טכניקות שכנוע והנימוסים המקובלים בחו”ל בתחום זה. לאחר מכן כל המשתתפים מתרגלים מול קהל (בלי תירוצים ובלי התחמקויות), ולאחר כל תרגיל כל משתתף מקבל משוב אישי מפורט עם המלצות לשיפור לפעם הבאה.


The public speaking course in intended for Israelis who speak reasonable english (i.e.- not native speakers) who need to talk to an English-Speaking audience. The course combines training in rhetorics with improving flow and self confidence using English.

The course’s aim is achieved through intensive practice in front of live audience under personal guidance and coaching. This amount of exercises is accomplished thanks to long sessions (4 hours per session) in which complete immersion in English is achieved.

The practice sessions conform speaking to audience under a variety of business-related scenarios: committee discussions, team work, presentations, negotiations and debate. Every exercise begins with a briefing on the persuasion techniques involved and the etiquettes relevant to the practiced business situation. After the briefing all the participants practice live (no exemptions, no excuses…) and then each participant receives a detail and personal feedback reports, complete with recommendations for the next public speaking exercises.

מאפייני הקורס

 • הרצאות 62
 • בחנים 0
 • משך הקורס 9 hours
 • רמת מיומנות כל השלבים
 • שפה Hebrew
 • סטודנטים 12
 • הערכות כן

  Guy Yariv is teaching Public Speaking for for Second-Language English speakers for over 25 years now. He's been named best ESL speaker and top ESL speaking team in the European Debating championships.

  לתגובה: