חזור

סדנה מקוונת לשיווק עצמי

אוואטר משתמש
₪499.00 ₪99.00
self-marketing-שיווק-עצמי-
₪499.00 ₪99.00

“כל זמן הוא זמן טוב לשיווק עצמי”, יגידו יועצי קריירה ומאמנים עסקיים, ואין זמן טוב יותר מאשר היום.

בין אם אתה עצמאי שצריך להרחיב את בסיס הלקוחות ולהגדיל את ההכנסות, או שכיר שרוצה  קידום (או חושש מפיטורים), יש לך הרבה מה להרוויח מלהציג לסביבה את הערך האמיתי שלך.

שיווק עצמי נכון אינו כרוך בלהתחנף לבוס או לקיים שיחות עם לקוחות ולהגיד הרבה “אני” – אפילו להיפך.  שיווק עצמי נכון הוא לגרום לאנשים סביבך שותפים, לקוחות, מעסיקים, עמיתים – ואנשים עם פוטנציאל להיות כאלה – לראות בעצמם את הערך שלך ואולי להפיץ אותו הלאה.

הקושי בשיווק עצמי

להרבה אנשים קשה מאד לשווק את עצמם כי זה מרגיש להם שחצני ולא מכובד.  למרות שהם יודעים שזה חשוב להצלחה בקריירה, יש להם הרגשה שזה נדחף ולא ‘ראוי’.  הסיבות לכך קשורות לגיל ההתבגרות בו הופעלו עלינו לחצים ברוטליים לא לבלוט יותר מדי, ומצד שני לחצים לבלוט כל הזמן.

התוצאה היא המון הזדמנויות שמתבזבזות או הולכות לאנשים פחות מוכשרים שיודעים לשווק את עצמם טוב יותר. וחבל.

מהלך הסדנה

הסדנה כוללת תיאוריות וטכניקות מתחומי הפסיכולוגיה והשיווק שיעזרו ליתרונות שלכם לבלוט בלי שייראו בכם שחצנים. נעשה שימוש בטכניקות מתחום הפסיכולוגיה,

בצד הרגשי נלמד לנטרל את הביקורות העצמיות ואת עיוותי החשיבה שבגללם אנחנו לא עושים דברים שאנחנו יודעים שצריך.  נפרק כל מיני מחסומים כמו התפיסה ש’מי שבאמת טוב לא צריך לשווק את עצמו (חחח), או ששיווק עצמי חייב להיראות כזה כדי להצליח (להיפך. שיווק עצמי שרואים אותו ככזה מפסיק לעבוד).

בצד השיווקי נלמד איך מציגים את היתרונות שלכם בצורה שאף פעם לא תיחשב כשחצנית.   שמאפשרת לקחת הישגים רגילים למדי ולגורם לאנשים להעריך אותם ברמת ‘וואו’.

מה מקבלים בסדנה

איך לנצל הזדמנויות למכור את עצמנו, ואיך לעשות הכל בלי להיראות נדחפים.
הסדנה מיועדת למי שמרגיש שהוא לא מקבל מספיק הערכה, שחמש דקות אחרי שהשיחה נגמרת נזכר במשפט המחץ שהיה סוגר את העיסקה, ושמוטרד מכך שהמנהלים שלו או הלקוחות שלו לא זוכרים את הערך שהוא נתן להם.

מאפייני הקורס

 • הרצאות 6
 • בחנים 1
 • משך הקורס 50 דקות
 • רמת מיומנות מַתחִיל
 • סטודנטים 73
 • הערכות כן

  גיא יריב הוא מייסד ומנהל בית הספר מרצה לדיבור מול קהל באקדמיה ובארגונים ברחבי הארץ.
  גיא הקים את בית הספר לדיבור מול קהל ב-2007, אחרי שהרצה באקדמיה בתחומי הדיבייט והרטוריקה וראה שאין מענה לאנשים שרוצים גם לשפר בטחון והופעה.
  גיא נלחם על כל תלמיד וכל תרגיל, תמיד נשאר אחרון ועומד מאחורי הבטחת בית הספר שכל תלמיד מסיים את הקורס מרוצה ב-100%!

  לתגובה: