חזור

סדנת חונכים לדיבור מול קהל – מתחילים

חינם
tutoring

מה בסדנה?

סדנת החונכים מיועדת לבוגרים טריים של הקורס לדיבור מול קהל שרוצים להצטרף למעגל החונכים ולהדריך בתיגבורים שלנו.  הסדנה תלמד אותכם איך להעניק לאחרים מהידע והביטחון שכבר רכשתם ובדרך זו לרכוש עוד ביטחון ועוד ידע לעצמכם.  בנוסף תרכשו כלים מתקדמים יותר למשוב עבור עצמכם ועבור אחרים.

סדנה זו תלמד את הכללים הבסיסיים של החונכות ותאפשר לכם להתחיל ללוות תלמידים תחת השגחת חונך ותיק יותר. בסדנאות המתקדמות תלמדו איך להדריך וללמד תכנים, איך להתמודד עם התקפי חרדה של אחרים (ושל עצמכם) ועוד.

למי מיועדת הסדנה: בוגרים שרוצים להיות חונכים לדיבור מול קהל

הסדנה מיועדת לבוגרי הקורס לעמידה מול קהל, שסיימו  אותו בהצלחה ונתנו לפחות שני משובים לנואמים במהלכו.

חשוב להדגיש שרמת הדיבור שלכם וגם רמת פחד הקהל פחות חשובה בשלב הזה – אנחנו הרי הולכים להמשיך ולשדרג אותכם, ובמילא חונך ותיק ילווה אותכם בתיגבורים הראשונים. לכן  אפשר להשתתף בסדנה הדיגיטלית בהצלחה ואפשר גם להתחיל להיות חונך אפילו אם אתם מרגישים שרמת הנאום שלכם לא מספיק טובה או שפחד הקהל שלכם עדיין לא נעלם.

מבנה הסדנה: סרטונים ובסוף בוחן

בסדנה 8 שיעורים קצרים (3-7 דקות כל אחד) שמסבירים את הצדדים המנהלתיים והחינוכיים של עבודת החונך.
בסיום הסדנה תצטרכו לענות על בוחן קצר שיבדוק את ההקשבה שלכם והשליטה שלכם בטכניקות – והופ… אתם מוכנים!

מומלץ לבוגרי הסדנה להצטרף לקבוצת הפייסבוק והווטסאפ שלנו

וכמה שבועות אחרי שסיימתם את הסדנה והשתתפתם בכמה תיגבורים, אתם מוזמנים לסדנת המשך לחונכים מתקדמים

תיגבור מצגות

מאפייני הקורס

  • הרצאות 10
  • בחנים 0
  • משך הקורס 50 דקות
  • רמת מיומנות כל השלבים
  • סטודנטים 49
  • הערכות כן

    איתן מנהל את מערך החונכים שלנו. הוא זה שהופך את הבוגרים הטריים לחונכים שיכולים להדריך וללמד את המחזור הבא איך להופיע מול קהל. איתן הוא בוגר מחזור מאי 2015, והגיע אלינו כאיש ביטוח עם פחד קהל חריף שמנע ממנו להשתתף בישיבות והדרכות. איתן היה תלמיד כל כך משקיען ומחוייב שבסוף הקורס הפך לחונך, ואז למדריך, ומאז 2016 הוא מוביל את מערך החונכות. החיוך הקבוע של איתן מלווה דורות של תלמידים ורבים מהם חייבים לו את הצלחתם.