המלצה מעורך דין

א' 28/04/2013 14:04

מכתב המלצה מאת, עו"ד המתמחה במקרקעין ונדלן, ובוגר הקורס לעמידה מול קהל, מחזור אוקטובר 2011


לכבוד: מר גיא יריב,
בית הספר לדיבור מול קהל,
רמת גן

הנדון: מכתב תודה והערכה

כעורך דין המעניק הרצאות בתחום ההתמחות העיקרי של משרדי שהינו דיני מקרקעין ונדל"ן, חיפשתי מוסד אקדמי ו/או בית ספר המתמחה ברצינות בנושא של הופעה בפני קהל אשר באמצעותו אוכל לשפר ולחדד את כישורי בתחום.

למרות שהנני עו"ד מנוסה עם רקורד מוכח של הופעות רבות בבתי משפט ובפני קהל, רציתי ללמוד מהמומחים ביותר את סוד ההצלחה לנאום ולהרצאה מוצלחים. וכך לאחר חיפוש מעמיק, הגעתי לבית ספרך. אגב, תוך כדי החיפוש שביצעתי התברר לי מעל לכל ספק, כי בית הספר שבהנהגתך הינו המוסד היחיד במדינת ישראל המתמחה בנושא זה באופן מקצועי ואשר מכשיר אנשים לנושא זה במסגרת קורס עומק שלם ולא במסגרת סדנא ארעית ו/או בית ספר למשחק.

בתחילה, הייתי מעט סקפטי לגבי הקורס ומידת השפעתו ואולם מהר מאוד הבנתי כי הגעתי בדיוק למקום הנכון עבורי.

 המלצה לקורס עמידה מול קהל מעו"ד
לחץ להגדלה

הודות למבנה הקורס, לחומר המעשי הרב הנלמד בו, על סמך ניסיונך העצום ובזכות התרגול הרב מול חברי הקבוצה, הבנתי מהר מאוד עד כמה טובה הייתה ההחלטה להצטרף לקורס. משיעור לשיעור חשתי על עצמי את השיפור הניכר וכיצד אני עושה שימוש בכלים שרכשתי בשיעורים הקודמים. בשלבים המתקדמים כבר התחלתי ממש ליהנות ולחוש תחושת סיפוק אמיתית וממש ציפיתי להופעתי הבאה מול קהל.  

הקורס בנוי כמלאכת מחשבת, במאמץ מדורג, בתכליתיות יוצאת מגדר הרגיל ומתוך העיקרון שגם כישורים של הופעה בפני קהל הינם אלמנטים נרכשים ועל כן, רכישת כלים חדשים ויישומם יכולה להעניק לכל אדם שבאמת בחר ללמוד, לתרגל ולהפנים את הנלמד בקורס,  פרספקטיבה חדשה וקרש קפיצה אמיתי בכל הנוגע להופעה מול קהל. אצלי זה עבד בצורה משכנעת ואף מהירה מכפי שחשבתי בתחילה.

ואין חוכמות – בזכות התרגול הרב והמשובים שקיבלתי במהלך הקורס, חידדתי תכונות קיימות ורכשתי כלים רבים ויקרי ערך שכבר משמשים אותי כיום וישמשו אותי ללא ספק גם בעתיד.

בנוסף, ברצוני להביע את הערכתי הרבה להשקעה האדירה שלך במהלך הקורס, למקצועיות הרבה שהפגנת ולעובדה שלא הסכמת לסיים את השיעור לפני שאחרון חברי הקורס יסיים לתרגל בפני החברים. התוצאות המעולות שהצגנו בסיום הקורס כשהופענו מול קהל זר מדברות בעד עצמן ומוכיחות שהשקעתך הרבה השתלמה בגדול.    שי ניזרי - עו"ד מקרקעין ונדלן

לסיכום, אוקיר תודה והערכה על האווירה המשפחתית והנעימה בקורס לה תורמת רבות מימי היקרה.  אני באופן אישי בטוח שאנחנו עוד ניפגש ושאגיע לסדנאות ולקורסים בבית ספרך.

בברכת יישר כח ובהצלחה,

 


למידע נוסף על קורסים וסדנאות לעמידה מול קהל

למידע נוסף והרשמה