כמה עדכונים + תזכורת לסדנת חרדה הערב בשבע

עדכון סגר:

נתוני הקורונה לא ממש השתפרו השבוע, אולי אפילו להיפך, אנחנו עדיין בסימני שאלה כמו שהיו בשבוע לגבי היציאה מהסגר. בדיוק כמוכם. אם הסגר יסתיים ננסה להתחיל את הקורסים כמה שיותר מהר. אם הסגר לא יסתיים - נו, זה אנחנו כבר יודעים...

סדנת חרדה יום בערב

נעסוק בתהליכים שיוצרים חרדה, ובטכניקות לנטרל אותם. הסדנה מתחילה בשבע ומתקיימת עם מצלמה פתוחה. כרגע רשומים אירנה, כליל, נטע, רואא, אלכס ואפרת. וזה לא מספיק כדי לקיים סדנה כזו. אז קדימה להירשם! (אם לא קיבלתם אישור הרשמה לסדנה אתם לא רשומים!)

תיגבור ביום ראשון

בכפוף לפתיחת הסגר שמדברים אליה, נקיים ביום ראשון בשעה שש מפגש תיגבור כזכור למי שלא היה: החונכים שלנו ישבו איתכם לשיחת היכרות ותירגול אישית ויתנו לכם טכניקות שתרצו. ואז נקיים תירגול קבוצתי עם משוב. גם כאן ההרשמה נעשית אונליין

חיסונים ותו סגול

מי שעדיין לא עדכן אותי איך הוא רוצה לחזור לשיגרה אני אשמח. אני גם רוצה לשמוע מי מכם כבר התחסן, זה יעזור לי לתכנן את הפעילות. המידע שאני צריך זה את התאריך שבו היה או יהיה לכם החיסון השני.

אופציה בבניה: קורס מקוון לדיבור מול קהל - רוצים להיות חלק?

את תקופת הסגר ניצלתי בעזרת כמה תלמידים כדי להקליט בוידאו את כל השיעורים של הקורס כולל תכנים מתקדמים יותר שבד"כ אין זמן להגיע אליהם בשיעורים רגילים. אני עכשיו בתהליך של להפוך את הסרטונים הללו לקורס מקוון יש סיכוי שיהיה מוכן לקראת היציאה מהסגר ותוכלו להיעזר בו לריענון. בונוס/הזמנה: אם מישהו רוצה לעזור לי בתהליך הבניה הוא יקבל בתמורה לעבודה שלו גישה לתכנים בלעדיים ללא עלות. דברו איתי!

למידע נוסף והרשמה