אני חולה. אין ניוזלטר. יש מתנה.

בטח שמתם לב שחורף רציני בחוץ, ייתכן שגם שמתם לב (אם אתם קוראים את הניוזלטרים האלו ברצינות) שאנחנו מאד עמוסים בשבועות האחרונים.  אז השילוב של שני הדברים הנהדרים האלו יצר משהו פחות נהדר כי אני חולה ואין לי זמן להיכן ניוזלטר כמו שצריך. (מזל שאת הסדנה הערב 'פאוורפוינט למתחילים' מעבירה טלי אשתי, וככה אני אוכל לשבת בבית, לשתות תה ולהדביק את הילדה :-)

אז במקום ניוזלטר אני אצ'פר אתכם בשני דברים שישבו אצלי ולא ידעתי מה לעשות איתם:

איך להכין מצגת מנצחתמתנה:  הדרכה איך להכין מצגת מנצחת (pptx)

צריכים לשדרג את המצגות שלכם?  יש לי הפתעה בשבילכם.
לפני חצי שנה למדה אצלי
 יעל שוורץ, מעצבת והבעלים של סטודיו COMSA  שמתמחה בהכנת מצגות.  יעל החליטה שהמצגת שאני משתמש בה ללמד אנשים להכין מצגת לא מספיק מעודכנת והכינה בשבילי משהו חדש ומגניב.
אז אם אתם רוצים את 4 הדגשים הכי חשובים למצגת שתעביר את המסר, תקליקו על המצגת (אין צורך להירשם) ותראו איך להפוך כל מצגת לכלי רב עוצמה ללימוד, שכנוע ועניין.

ואם אתם לא יודעים פאוורפוינט ורוצים להתחיל?  אז הערב יש לנו סדנת מצגות למתחילים שאותה תעביר טלי, שזה אומר שגם תרכוש כלי מקצועי וגם תיהנה...

ראיון - נשיא המדינהאיך הנשיא ריבלין מדבר לקהל ערבי. תלמדו.

ועכשיו בנושא לגמרי אחר: בשנה האחרונה יש לי פינה קבועה בערוץ הכנסת שבה אני מנתח את הופעתם של פוליטיקאים ונותן טיפים מקצועיים - הכי רחוק מהטיפול בפחד קהל שהוא היום-יום שלי.
בכל אופן ביום רביעי שעבר עסקתי בנאום של רובי ריבלין בכפר קאסם. נאום שאלמלא אירועי האלימות בירושלים יכול היה לפתוח שער חדש ביחסי הערבים והמדינה. בחיי.

האמת היא שלא תמכתי בריבלין לתפקיד, אבל אחרי הנאום הזה אני מאד גאה שהוא נשיא המדינה שלנו, ואם תצפו בראיון תבינו למה - וגם תרכשו שני כלים שיאפשרו לכם להידבר גם עם מי שנגדכם - אותם כלים שעזרו לריבלין הליכודניק לקבל קולות ממרצ ומהערבים.

מתחילה הרשמה למחזור דצמבר

קורסי סמסטר סתיו כבר בעיצומם, ויש לנו כרגע חלון לפתוח עוד קורס וחצי לפני סוף השנה.  מתוכננים שני קורסים למתחילים בעברית ובהמשך קורס למתקדמים באנגלית, אז הנה ההזדמנות שלכם.

סדנאות ימי א' 

למידע נוסף והרשמה