אודותינו

בית הספר לדיבור מול קהל

בית הספר לדיבור מול קהל מיסודו של גיא יריב מפתח ומקנה מיומנויות לדיבור מול קהל בעברית ובאנגלית. בין אם מעולם לא עמדתם מול קהל ובין אם אתם נואמים מנוסים, תוכלו לרכוש ידע חדש ושימושי שיעזור לכם בחייכם המקצועיים ויעשיר את חייכם הפרטיים. בית הספר מארגן פעילויות בקמפוס שבאזור הבורסה ליהלומים ברמת גן וברחבי הארץ, וכן מפרסם מאמרים וספרי הדרכה.

קורסים
בית הספר מציע מגוון קורסים למתחילים ולמתקדמים, כולל קורסים להתמודדות עם פחד קהל, קורסים לשיפור כושר הנאום והשכנוע, קורסים בהעברת מצגות, קורסים לאנשי הוראה להתמודדות עם בעיות משמעת, קורסים באנגלית וקורסים לבני נוער.

סדנאות ואימון אישימשרד
בית הספר מציע סדנאות ואימון אישי המותאם לצרכי כל תלמיד.  בין הסדנאות שבית הספר מציע יש סדנאות לדיבור בתקשורת, אמנות המכירה והתגברות על פחד קהל. כמו כן ניתן להזמין סדנאות מרוכזות לאירגונים ומוסדות.

ספרים ומאמרים 
באתר בית הספר מתפרסמים כל העת מאמרים המצטרפים למאות המאמרים שכבר התפרסמו בו.  פרסומי בית הספר נחלקים למאמרים בנושאי דיבור מול קהל (לוגיקה, פסיכולוגיה של פחד קהל, סגנון והופעה), ניתוח של נאומי מופת היסטוריים, וניירות עמדה בנושאים אקטואליים עבור תחרויות דיבייט. 
כמו כן בית הספר מציע למכירה ספרי הדרכה בתחומי הנאום, השכנוע והמכירות.

מועדון הדיון הציבורי 
זו מסגרת חברתית הפתוחה לציבור הרחב ובמסגרתה מתקיים מדי חודש 'הייד פארק' בנושא שנוי במחלוקת במסגרתו יכולים המשתתפים להציג נאומים בעד ונגד ולהשתתף בדיות מחכים ומעניין. 

 סגל בית הספר 

צוות בית הספר כולל מומחים במגוון תחומים מפסיכולוגיה ודיבייט ועד חינוך ופיתוח קול.  מה שמשותף לכולם הוא מחוייבות להצלחה של התלמיד תוך הקפדה על רמה מקצועית והתעדכנות מתמדת בתחומם

פדל סברה
מנהל המגזר הערבי, מדריך

איתי רז
מנהל קורסים ואיבחונים, מרצה

גיא יריב
מנכ"ל ומייסד

פדל סברה - יועץ דיבור מול קהל איתי רוזנברג - מדריך דיבור מול קהל גיא יריב - לדבר מול קהל

ורד פורבס
מורה לפיתוח קול

עו"ד יעקב שברגולד
מרצה לדיבייט ומנהל פיתוח עסקי

ד"ר אליעזר יריב
 מרצה בקורס למורים

ורד פורבס מורה לפיתוח קול בביהס לדיבור מול קהל יעקב שברגולד - מדריך לדיבייט ד"ר אליעזר יריב - מרצה ופסיכולוג

לתיאום פגישה התקשרו: 1-800-100-192

למידע נוסף והרשמה